Vouchery

Darujte opravdový zážitek, který spojuje!

Pozvěte své blízké na společnou večeři a darujte jim i sobě to nejcennější, společně strávený čas, a ještě k tomu nad skvělým jídlem! #jidlospojuje

Spojka karta

Se SPOJKA kartou obdržíte 10 % zpět z každé útraty! Budete mít také možnost účastnit se přednostně našich speciálních akcí za výhodnější ceny. Pozveme Vás na společnou ochutnávku, občas pošleme slevový kupón nebo třeba tip na jedlý vánoční dárek od našich kuchařů. S jídlem roste chuť a s naší kartou výhody! Kartu si vyzvednete u nás v restauraci. Bonus 10 % zpět z každé útraty je možné uplatnit ihned následující den.

Zároveň můžete kartu využít i jako 7% slevu v našem spřáteleném Endorfinu (multifunkční prostor s únikovými hrami, kde sleva platí pouze na únikové hry).

Detailní podmínky SPOJKA karty naleznete na www.spojujeme.cz.

Pokud nebude karta vyzvednuta do 30 dnů od zaslané výzvy k vyzvednutí, bude automaticky deaktivována a žádost o kartu zrušena.

Chci Spojka kartu

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek

Blog

Farma Struhy

Farma Struhy

Farma Struhy je rodinná farma hospodařící v režimu ekologického zemědělství. Vznikla v lednu 2010 zakoupením zemědělského areálu v..

Číst více...
Trnečka Smoked Fish

Trnečka Smoked Fish

Rodinná firma založená na lásce a respektu k rybám, která vychází z osobních zkušeností se zpracováním ryb v zahraničí. Navazují na..

Číst více...
Rodinná farma Mikolášovi

Rodinná farma Mikolášovi

V rodinné farmě Mikolášovi, působící v Krhanicích v malebném Posázaví, již více než 30 let věří v čistotu přírody a výrobky bez zbytečně..

Číst více...
Liberator APA 11

Liberator APA 11

S blížícím se jarem jsme si pro Vás nachystali několik změn. To se však netýkalo pouze a la carte, ale i nabídky nápojů. Možná jste si..

Číst více...