Vouchery

Darujte opravdový zážitek, který spojuje!

Pozvěte své blízké na společnou večeři a darujte jim i sobě to nejcennější, společně strávený čas, a ještě k tomu nad skvělým jídlem! #jidlospojuje

Spojka karta

Se SPOJKA kartou obdržíte 10 % zpět z každé útraty! Budete mít také možnost účastnit se přednostně našich speciálních akcí za výhodnější ceny. Pozveme Vás na společnou ochutnávku, občas pošleme slevový kupón nebo třeba tip na jedlý vánoční dárek od našich kuchařů. S jídlem roste chuť a s naší kartou výhody! Kartu si vyzvednete u nás v restauraci. Bonus 10 % zpět z každé útraty je možné uplatnit ihned následující den.

Zároveň můžete kartu využít i jako 7% slevu v našem spřáteleném Endorfinu (multifunkční prostor s únikovými hrami, kde sleva platí pouze na únikové hry).

Detailní podmínky SPOJKA karty naleznete na www.spojujeme.cz.

Pokud nebude karta vyzvednuta do 30 dnů od zaslané výzvy k vyzvednutí, bude automaticky deaktivována a žádost o kartu zrušena.

Chci Spojka kartu

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek

Blog

Nové večerní À la carte

Nové večerní À la carte

Máme nové večeře. V hlavní roli je tentokrát náš Sous Chef – Murad, který celé menu sestavil a měsíce připravoval pod vedením šéfkuchaře..

Číst více...
Nové snídaně

Nové snídaně

Máme nové snídaně a brunche. Jak říká náš šéfkuchař Ondra Panoš “simple and delicious”.

N O V É   S N Í D A N Ě

Po více něž měsíčním..

Číst více...
Chřestový týden

Chřestový týden

Milí hosté,

zveme vás do Spojky Karlín na gastronomické dobrodružství, kde hraje hlavní roli chřest – král jarní sezóny. Připravili jsme..

Číst více...
Velikonoce ve Spojce

Velikonoce ve Spojce

Milí hosté,

s radostí vás zveme na oslavu příchodu jara a Velikonoc do Spojky Karlín. Připravili jsme pro vás speciální Velikonoční menu,..

Číst více...
Nová vinná karta

Nová vinná karta

N O V Á  V I N N Á  K A R T A

My už se nemůžeme dočkat jara, a tak jsme se rozhodli přenést vám jej do vinného lístku! Ponořili jsme se..

Číst více...