O nás

Myšlenka vznikla v hlavách party kamarádů

Kteří již několik let spolupracují na konceptu vegetariánské a veganské restaurace Etnosvět. Když chtěli jít společně někam na jídlo, protože ochutnávat u “konkurence” se musí, tak často narazili na problém, že jeden z nich musel udělat kompromis. A tak se Etnosvět rozrůstá o další projekt, Spojku Karlín, ve které nikdo nemusí dělat kompromisy. Bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána nebo milovníka masa. Každý se zde dobře nají.

Tým

Příprava jídla v kuchyni je samostatná kapitola

která dennodenně píše své osobité příběhy, pod vedením šéfkuchaře Ondry Panoše. Příběh našeho ručně vyráběného pečiva a dezertů se odehrává v rukou Jirky a Anežky. Zatímco Jirka pro Vás denně peče voňavé superchleby, bagely nebo muffiny, Anežka nás každý den utvrzuje v tom, že i dezerty jde dělat jinak. Bez cukru, bez lepku a bez předsudků.

Veškerá jídla, která servírujeme, připravujeme od základu za použití čerstvých surovin. Naši kuchaři Honza s Barisem mají vlastní zahrádky, na kterých pěstují zeleninu, klíčky a bylinky. Markeťačka Petra vyrábí zero waste marmelády a manažerka Daria několik měsíců připravovala postup pro výrobu kombuchy a zázvorového piva.

Kariéra

Mnohdy jsou důležité zkušenosti, jindy zas nadšení a chuť. V první řadě hledáme ty, kteří převezmou zodpovědnost a půjdou do toho s námi naplno. Líbí? Tak nám o sobě dejte vědět. Pošlete svůj životopis a pár řádků o sobě na info@spojka-karlin.cz.

V současné době hledáme kolegy na pozici:

kariéra Spojka Karlín tým

Pro média

Materiály volně ke stažení:

Nenašli jste co jste hledali? Napište na helena@spojka-karlin.cz