Slavnostní otevření


Slavnostní otevření

Včera, 26. září, jsme oslavili nově otevřenou naši vaši Spojku Karlín. Potkali jsme se v jeden den se všemi, kteří tvoří srdce Spojky, ať jsou to naši dodavatelé, partneři nebo spolupracovníci a jejich nejbližší. Jako u každého projektu, který přináší nový koncept, stojí i za restaurací se smělými vizemi a idejemi mnoho lidí, kteří mu dali víc než svůj pracovní čas od devíti do pěti 🙂

Celý večer uvedli zástupci restaurace, kteří představili filozofii a přesah CSR aktivit, včetně rozvoje myšlenky „minimum waste“. Samotnou restauraci a její koncept nám pak pokřtila specialistka na zdravotní výživu a prevenci Margit Slimáková.

A pak už následoval catering z rukou naší kuchyně, dezerty od skvělé (ne)cukrářky Anežky, víno od dlouholetého partnera DAVINUS nebo Gin od Little Urban Destillery. Celým večerem nás hudebně doprovodil DJ Anthony a jeho přátelé.

Máme radost, že se za námi včera zastavilo více jak 170 z vás! Z vašich slov a úsměvů jsme poznali, že jste si večer užili stejně jako my.

Slavnostní otevření Spojka Karlín Slavnostní pokřtění Slavnostní otevření Spojka Karlín Představení konceptu Slavnostní otevření Spojka Karlín Gin od Little Urban Destillery Slavnostní otevření Spojka Karlín Víno od společnosti DAVINUS Slide Příprava ginu s rakytníkovým sirupem Slide Kváskový chléb s lososovým pâté Slide Poděkování